0 553 4800 170
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çözüm Ortaklarımız

Anasayfa » Çözüm Ortaklarımız

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Kurduğumuz stratejik ortaklıklar ile yeni çözümler üretmekte ve farklı platformlarda kurulan yeni fırsatlar ile daha dinamik hizmetler sunmaktayız. Kaliteli bir yaklaşım sayesinde Çözüm Ortaklarımız ile uyumlu hareket etmekteyiz. Yenilikçi yaklaşımlar ile profesyonel tecrübemizi birleştirmekte ve bu şekilde hedeflediğimiz sinerjiyi oluşturarak kendimizi ve çalışmalarımızı sürekli yenilemekteyiz.

Özgün Ajans Edirne

2000 yılından bu yana reklam sektöründe çalışmalar yürüten Özgün Ajans Edirne ilk günden bu yana sektörel ya da ticari tecrübeleri ile yeniliklere açık çalışmalar içerisinde olmaktadır. Sorumluluklarını farkında olarak sadakat ve güven çerçevesinde çalışmalarını sürdüren firmamız; web tasarımlarından otomasyon sistemlerine kadar pek çok alanda kaliteli çalışmalar sunmaktadır. Online alanda ihtiyacınız olan tüm kategorilerde alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı birebir karşılayacak özelliklerde çözümler üretmekteyiz.

Bilişim Firmaları

Gelişen online imkanlar sayesinde artık her alanda internet kullanımı bir alt yapı olmaya başladı. Ticaret, eğitim, iletişim, bankacılık hatta artık devlet dairelerinde yapabileceğiniz pek çok işlem online olarak yapılmaktadır. Bu da online ortamın gücünü ortaya koymaktadır. Bu alanda etkin bir şekilde var olmak, e- ticaret sayfası ile karlı ticaretler yapmak ya da bu online alt yapıyı kullanarak otomasyon sistemleri ya da güvenlik sistemleri elde etmek isteyebilirsiniz. Bu alanda bilişim firmaları tüm bu ihtiyaçlarınız için ideal çözümler üretmektedir. İhtiyaçlara yönelik hazırlanan yazılımlar sayesinde çok daha başarılı kullanımlar elde edebilirsiniz. Otomasyon sistemleri içerisinde yazılımlar endüstriyel alanda verim sağlayacaktır. Online alt yapılar ve uygun programlar kullanılarak pek çok alandaki ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulabilmek mümkün olmaktadır.

Edirne Bilgisayar Servisi

Çağımıza yön veren akıllı cihazlar, artık profesyonel anlamda farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Bu nedenle de ihtiyaçlarınızı baz alarak bilgisayar ya da akıllı cihaz seçimleri yapmak çok önemlidir. Android uygulamalar kullanılarak pek çok alanda firmalara katkı sağlayabilecek entegrasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Özellikle online alanların gelişmesi reklamcılık ve pazarlama sektörünün çok daha verimli, daha az maliyetli olmasını sağlamaktadır. Çalışmaları ile sektörüne yön veren edirne bilgisayar servisi hizmetleri ile akıllı cihazlarınızın karşılaştığı her sorunda tam destek bulabilirsiniz.