0 553 4800 170
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
  1. Sıkça Sorulan Sorular
    Web Tasarım hakkında merak ettikleriniz.
İnternet Sitesi Tasarımı Nedir?
Hem şahsınız, hem de firmanızın online alanda temsil edilmesi internet sitesi tasarımı olarak adlandırılabilir. Yapılacak reklam ve tanıtım çalışmaları sayesinde markanızın kurumsal bir kimlik kazanması söz konusu olmaktadır. Ayrıca müşterinin kısa ve uygun maliyetli olarak hizmet ya da ürünlere ulaşabilmesi de daha yüksek satış oranları sağlayacaktır.
Web Paketlerinin Avantajları Nelerdir?
Standart hizmetlerle oluşturulan web paketleri uygun fiyatlı olmakta ve çok kısa bir sürede sitenin yayına alınması mümkün olmaktadır. Farklı tasarım seçenekleri arasından kendi kullanımlarınıza özel tercihler yapabilirsiniz.
İnternet Sitesi Zorunlu Hale Geldi mi?
1 Temmuz 2013’ten bu yana farklı ölçeklerdeki tüm işletmelerin ticari sicilini tescil ettirdiği andan itibaren internet sitesi açmaları gerekli olmaktadır.
İnternet Sitesinin Sadeliği Neden Önemlidir?
Kullanıcı dostu uygulamalar ve tasarımlar ziyaretçinin aradığını kolaylıkla bulması ve sıkılmadan sayfalarınız içerisinde dolaşması için çok önemlidir. Bu nedenle tasarımlarda içeriğin okunmasını zorlaştıran, göz yorucu renklerden kaçınmak ve siteyi yavaşlatan reklamlardan uzak durmakta çok önemlidir.
Nasıl İnternet Sitesi Sahibi Olunur?
Domain adresi alarak internet sitesi sahibi olunabilir. Web alanı kiralanabilir ve bu şekilde hazırlanan web tasarımı yayınlanabilir
Hizmet Almak İçin Neler Yapmalıyız?
Site tasarımın yapılması ve firmanın onayına sürülmesine kadar gecen sürecin başarısı için bazı bilgilere ihtiyaç olunacaktır. Doğru kurumsal renkler, fontlar ve logolar tercih ederek firmanız hakkında ayrıntılı bilgiler verilmelidir. Bunun yanında hizmet ya da ürünleriniz hakkında detaylı bilgilerinde olması önemlidir.
Kaliteli Bir İnternet Sitesinin Özellikleri Nelerdir?
Kolay anlaşılır, faydalı içeriklere sahip ve sade bir tasarımda hazırlanan sitenizin ziyaretçi aradığında kolay bir şekilde bulmalıdır. Yapılan tasarımların firmanızın yansıtması gereklidir. Özelikle renk uyumlarına çok dikkat edilmelidir. Reklamların çok fazla olmaması ve anlaşılır site kullanımları da dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alacaktır. Ziyaretçilerin ilgisini çekebilecek faydalı bilgi paylaşımının da sürekli güncellenmesi çok önemlidir.
Web Sitesi Neden Gereklidir?
Hedef kitlenize ile hiçbir aracı olmadan iletişim kurabileceğiniz web siteleri ile kurum imajınızı güçlendirebilirsiniz. Bunun yanında firmanın Pazar uyumunun da hızlanması ile hedeflenen başarılara kısa bir süre içerisinde ulaşmakta mümkün olacaktır.